X
تبلیغات
رایتل

--- خبری آموزشی 87 ---

انتشار فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در نیمه دوم مهر

سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای تاریخ و چگونگی مشاهده کارنامه نتایج نهایی و همچنین فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های نیمه متمرکز آزمون سراسری سال 89 را اعلام کرد.

به گزارش سرویس صنفی آموزشی ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشوربرای آن دسته از داوطلبان گروه‌های آزمایشی پنجگانه آزمون سراسری سال 89 که با توجه به نتیجه آزمون مذکور مجاز به انتخاب رشته شده و در زمان مقرر نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های تحصیلی مورد علاقه خود اقدام و آن‌ها را در فرم انتخاب رشته الکترونیکی درج نموده‌اند، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای این عزیزان ترتیبی اتخاذ کرده است.

طبق این اطلاعیه، نتیجه نهایی آزمون سال 1389 در قالب کارنامه تنظیم و کارنامه مذکور از روز دوشنبه 5 مهر ماه آینده بر روی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org  قرار می‌گیرد وداوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی این سازمان به نشانی فوق، از وضعیت علمی خود در کد رشته محل‌های انتخابی مطلع شوند و از کارنامه خود پرینت تهیه کنند.

به گزارش ایسنا، طبق اطلاعیه سازمان سنجش فهرست معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی نیمه متمرکز در روز یکشنبه  18 مهر ماه از طریق سایت اینترنتی این سازمان منتشر خواهد شد.لذا کلیه متقاضیان رشته‌های تحصیلی ذیربط لازم است، بر اساس اطلاعیه مربوط که به همراه فهرست اسامی معرفی شدگان، بر روی سایت اینترنتی سازمان قرار داده خواهد شد، برای شرکت در مراحل مصاحبه، معاینه ، آزمون عملی و سایر مراحل گزینش اقدام نمایند.

داوطلبان می‌توانند سوال یا سوالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org  در میان بگذارند.