X
تبلیغات
رایتل

--- خبری آموزشی 87 ---

نحوه ثبت نام در رشته های پیام نور و غیرانتفاعی کنکور 89

متقاضیان شرکت در رشته های دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی کنکور 89 می توانند از امروز تا 15 تیرماه نسبت به اعلام علاقه مندی شرکت در این رشته ها اقدام کنند.

به گزارش مهر، سازمان سنجش اعلام کرد: داوطلبان کنکور سراسری 89 برای ثبت علاقه مندی خود در رشته های تحصیلی مراکز تربیت معلم وزارت آموزش و پرورش (ویژه فرهنگیان) و همچنین ثبت علاقه مندی مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی و دانشگاه پیام نور در آزمون سراسری می توانند از امروز با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اقدام کنند.

داوطلبان برای این منظور باید کارت اعتباری  ثبت نام را از طریق اینترنت خریداری کرده، در صورتی که علاقه مند به شرکت در گزینش رشته های پیام نور و غیرانتفاعی هستند قبلا نسبت به ثبت آن اقدام نکرده اند باید منحصرا با مراجعه به بخش خرید اینترنتی کارت اعتباری  بر روی سایت سازمان نسبت به خرید فقط یک کارت 30 هزار ریالی اقدام کنند.

در صورتی که داوطلبان متقاضی رشته‌های تحصیلی مراکز تربیت معلم وزارت آموزش و پرورش (ویژه فرهنگیان) باشند باید منحصرا با مراجعه به بخش خرید اینترنتی کارت اعتباری بر روی سایت سازمان نسبت به خرید فقط یک کارت 15 هزار ریالی اقدام کنند.