X
تبلیغات
رایتل

--- خبری آموزشی 87 ---

ثبت‌نام آزمون فنی‌ وحرفه‌ای تا دوشنبه ادامه دارد

معاون سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به مهلت ثبت‌نام آزمون آموزشکده‌های فنی‌ و حرفه‌ای تا روز دوشنبه 4 مرداد ماه از برگزاری این آزمون در 26 شهریور ماه خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه امکان اصلاح مشخصات و نواقص کارت تقاضانامه ثبت‌نامی داوطلبان این آزمون طی روزهای 9 و10 مرداد ماه فراهم شده است، اظهارکرد: در روزهای مذکور اطلاعات تقاضانامه داوطلبان بر روی سایت سازمان سنجش به نشانیwww.sanjesh.org  قرار می‌گیرد و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به این سایت و درج شماره کارت اعتباری، شماره پرونده، کد رهگیری و یا شماره شناسنامه، کارت تقاضانامه خود را مجددا مشاهده و در صورت نیاز اصلاح کنند.

وی در مورد ظرفیت پذیرش آزمون، اظهارکرد: حدود 35 هزار نفر در دوره‌های روزانه و بیش از50 هزار نفر در موسسات غیرانتفاعی پذیرفته خواهند شد که در کل ظرفیت پذیرش90 هزار نفری این دوره آزمون، نسبت به دوره گذشته یکسان است.

معاون سازمان سنجش با تاکید بر اینکه معدل در این آزمون تاثیری ندارد، تصریح کرد: اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص شرایط و ضوابط عمومی واختصاصی و نحوه ثبت‌ نام بر روی سایت سازمان سنجش قرار دارد.