X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

--- خبری آموزشی 87 ---

جزئیات توزیع کارت و برگزاری 4 کنکور پیام نور

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور جزئیات چهار آزمون کارشناسی فراگیر، کارشناسی ارشد فراگیر، کارانی به کارشناسی فراگیر و دکتری این دانشگاه را تشریح کرد و گفت: سه آزمون دانشگاه پیام نور در اواخر اردیبهشت ماه برگزار می شود.

عبدالله معتمدی در گفتگو با مهر درباره آزمون دکتری دانشگاه پیام نور گفت: بیش از 6 هزار و 100 نفر تا پایان وقت اداری 30 فروردین سال جاری در دوره دکتری دانشگاه پیام نور شرکت کردند که این داوطلبان از امروز 10 تا 17 اردیبهشت ماه فرصت دارند از طریق سایت دانشگاه در خصوص اصلاح و ویرایش اطلاعاتی که در زمان ثبت نام وارد کرده اند اقدام کنند.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور افزود: آزمون نوبت هشتم دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور 25 تیر ماه در تهران برگزار می شود.

معتمدی خاطرنشان کرد: ظرفیت پذیرش دانشجو در نوبت هشتم آزمون دکتری دانشگاه پیام نور بر اساس دفترچه راهنمای ثبت نام در هر رشته از دو تا 5 نفر متغیر است.

وی همچنین از زمان برگزاری کنکور فراگیر کارشناسی خبر داد گفت: آزمون نوبت بیست و یکم دوره های فراگیر کارشناسی سال 89 در 23 گروه امتحانی صبح روز جمعه 31 اردیبهشت ماه برگزار می شود.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور اظهار داشت: همچنین آزمونهای نوبت نهم کارشناسی ارشد در 54 کد رشته امتحانی و نوبت دوم کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) در 10 کد رشته امتحانی بعد از ظهر روز جمعه 31 اردیبهشت ماه برگزار می شود.

وی اضافه کرد: کارتهای ورود به جلسه آزمونهای کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از 27 اردیبهشت ماه بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش www.sanjesh.org قرار می گیرد و داوطلبان می توانند نسبت به چاپ کارت خود اقدام کنند.

به گزارش مهر، طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور حدود 135 هزار نفر در مقطع کارشناسی، 11 هزار نفر در مقطع کاردانی به کارشناسی و 103 هزار نفر در مقطع ارشد در دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور شرکت کرده اند و امسال ظرفیت پذیرش در مقطع کارشناسی بین 30 تا 35 نفر در هر  شته محل متغیر است. ظرفیت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد نیز بین 10 تا 20 نفر به شکل متغیر در هر رشته محل است.