X
تبلیغات
رایتل

--- خبری آموزشی 87 ---

ثبت‌نام دکتری و‌ فراگیر کارشناسی پیام نور از 19 اسفند

رییس دانشگاه پیام‌نور با بیان اینکه ثبت‌نام دوره دکتری تخصصی دانشگاه از نوزدهم اسفند ماه آغاز می‌شود، گفت: همزمان با ثبت‌نام دوره دکتری، دانشگاه در دوره‌های کارشناسی نیز دانشجوی فراگیر پذیرش می‌کند.

به گزارش ایسنا، حسن زیاری در دومین جشن دانش‌آموختگی دانشگاه پیام ‌نور که در سازمان مرکزی برگزار شد، گفت: با توجه به تماس‌ها و پیگیری‌های دانشجویان به دلیل این که مدت زمان ثبت نام دوره کارشناسی دانشگاه پیام نور محدود بوده است و اغلب داوطلبان با توجه به دریافت دفترچه موفق به ثبت نام نشده اند این فرصت مجدد به آنها داده شد.

وی با بیان اینکه در سال گذشته 100 هزار دانشجوی ارشد فراگیر و 180 هزار نفر در مقطع کارشناسی فراگیر شرکت کرده بودند، گفت: امسال در دوره کارشناسی فراگیر حدود 120 هزارنفر شرکت کردند که با اعلام این فرصت مجدد حداقل 40 تا 50 هزار نفر به آمار ثبت نام شدگان اضافه خواهد شد.

به گفته وی، پذیرش داوطلبان دوره دکتری در 26 رشته گرایش قطعی شده و در 5 گرایش نیز در دست بررسی است که نتیجه نهایی در دفترچه دوره دکتری اعلام خواهد شد. میزان پذیرش در هر رشته بین 2 الی 5 نفر است.

زیاری همچنین در مورد ادامه تحصیل دانشجویان دانشگاه پیام نور تاکید کرد: مدرک این دانشگاه مورد تایید وزارت علوم است و اگر سازمانی خلاف این عمل کند غیرقانونی است.